• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ/Files/photogallery/2/DSCN3230.JPG

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

Вже минуло літо променисте,

І дзвоник знов до школи кличе нас.

Тут все святково, гарно і врочисто.

В щасливу путь і в добрий час!


ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Свято, концерт, День вчителяТрадиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні.

Тим, хто пізнати добро допоміг,

Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,

Тим, хто нам крила дарує щодня,

Тим, хто відкрив нам жагу пізнання

Тим, чия праця важка, непроста,

Тим, чиє слово добром пророста,

Тим, хто відкрив нам науки світання

Наші святкові і щирі вітання!


ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

/Files/photogallery/7897/100_3061.JPGНапередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України у нашому закладі стали традиційними заходи, в яких славні нащадки козацького роду демонструють свою відважність, сміливість, розум.

Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією, перекази про звитяжні вчинки предків передаються із покоління в покоління.

Для святкування Дня українського козацтва не випадково обрано День святої Покрови, бо вона здавна була покровителькою козаків.


ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

/Files/images/23467193_1533262966790498_7805144958885072305_o.jpg День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9листопада.

Встановлене воно було в 1997 році Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

У День української писемності та мови у Мізоцькому НВК вчителі та школярі традиційно пишуть Радіодиктант національної єдності.

Ця акція була розпочата в 2000році. Кожен охочий може перевірити свої знання орфографії, пунктуації та інших правил української мови та продемонструвати свою єдність з тими, хто любить і шанує українське слово.


КЛУБ ВЕСЕЛИХ ТА КМІТЛИВИХ

/Files/images/23379987_365591407220489_413766837317709290_n.jpgКлуб веселих та кмітливих — популярна інтелектуально-гумористична гра, яка стала традиційною в нашому закладі.

Учні 9-11 класів борються за перемогу у шкільному чемпіонаті КВК за попередньо підготовленими та імпровізаційними конкурсами на задану тему з метою визначення переможця.

Переможець конкурсу має змогу представляти Мізоцький НВК в районному чемпіонаті Клуб веселих та кмітливих серед загальноосвітніх навчальних закладів.


ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

/Files/photogallery/7923/DSC01434.JPGЗ метою виховання в учнів ідеалів свободи та демократії, збереження та донесення до підростаючого покоління інформації про події ХХІ століття, виховання патріотизму 21 листопада в школі проводиться тематичний захід до Дня Гідності та Свободи.

Українці, прошу вас, не дайте зламати.

Свою гідність і честь, не дайте топтати.

Своє прагнення жити достойно в державі,

В пам’ять тих, хто загинув.

Вічна їм слава!


ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ПЛАНЕТА ДРУЗІВ

В жовтні 2001 року, відзначаючи пам'ятну дату ООН "День організації об'єднаних націй", вчителі англійської мови, разом з учнями початкових класів провели свято "Планета друзів".

Вивчаючи англійську мову на протязі трьох років, третьокласники познайомились з географічним положенням, державними символами, здобутками, досягненнями, традиціями та культурою англомовних країн.

На святі широко були представлені звичаї, історія, дозвілля, мода, інсценівка творів літератури країн Канади, Англії, Шотландії, США. Учні залюбки виконували традиційні танці, співали пісні. Традиційно в підготовці та проведенні позакласних заходів брали активну участь і батьки.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Кiлькiсть переглядiв: 0