• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша історія

/Files/images/завантаження (4).jpg Велика історія України складається з великих чи маленьких історій кожного села чи містечка, навіть окремої вулиці, із життєписів родин чи окремих людей. Кожне село має свою історію. А селище Мізоч має цікаву історію….

На шляху творення власної держави мізочани не стояли осторонь. В нас є сторінки історії, якими ми гордимося і пам’ятаємо. Є сторінки, за які нам соромно, але не маємо права їх забувати. Але ще є сторінки невідомі.

/Files/images/images (4).jpgЖителі нашого селища є живими свідками історії. Із долі кожного мізочанина та його родини сплетена історія селища.

Ми будемо вдячні кожному, хто поділиться цікавими спогадами, надасть старі світлин, допоможе встановити, які люди зафіксовані на них.

Нас цікавить різноплановий матеріал. Це, зокрема, українсько-польські та українсько-єврейські стосунки, прихід «перших совітів», німецька окупація, повоєнний національно-визвольний рух, колгоспне минуле, а також – шкільництво, культура, медицина, спорт, побутові замальовки.

/Files/images/завантаження (5).jpgДавайте відкриємо разом цікаві факти про певні періоди в історії нашого селища, дізнаємося нові, часом драматичні а то й трагічні, подробиці тих чи інших часів.

Історія наша непересічна, цікава та насичена подіями. Напишімо її разом!

Кiлькiсть переглядiв: 0