Відбулося районне методичне об'єднання педагогів-організаторів

23.11.2017

23 листопада 2017 року педагог-організатор Мізоцького НВК Парфенюк Тамара Іванівна взяла участь в засіданні районного методичного об'єднання педагогів-організаторів на тему "Національно-патріотичне виховання - патріотичний напрямок у вихованні активних, відповідальних громадян-патріотів", яке відбулося на базі Бущанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У ньому взяли участь методист відділу освіти Паламар Н.В. та педагоги-організатори загальноосвітніх навчальних закладів району.

На початку учасників привітали концертом талановиті учні Бущанської школи. Відкрила засідання методист відділу освіти - Паламар Н.В.

Заступник директора з виховної роботи Кондратюк В.М. розповіла про формування патріотичної компетентності учнівської молоді в закладі.

Педагог-організатор Кирилюк Л.У. виступила на тему: «Конструювання позакласних заходів із запровадженням інноваційних технологій для формування патріотичної компетентності школярів».

Також педагоги-організатори стали учасниками виховного заходу до річниці Революції Гідності "Стоїть Майдан братів - плече в плече".

По завершенні методист та педагоги-організатори подякували за теплу зустріч та змістовне наповнення засідання.

Кiлькiсть переглядiв: 0