2018-01-23
Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. За перемогу змагались 124 учні загальноосвітніх закладів Рівненщини.
Найкращі результати показали учні Володимирецького району – 8 призових місць, міст Вараш та Рівне – по 7 місць, міста Дубно – 6, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – 5 призових місць, Березнівського району – 4 призери. |
Найбільше переможців підготували педагоги Лесько Т. В. – 3 переможці, а Шевченко В. Я, Цимбалюк В. Ф., Бульботка В. М. – по 2. |
Переможці олімпіади: | |||
7-ий клас | |||
Тарасюк Олесь Васильович | Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” | 1 місце | Цимбалюк Володимир Федорович |
Чалій Наталія Іванівна | Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 | 1 місце | Федас Оксана Миколаївна |
Кроль Дмитро Мирославович | Гощанська районна гімназія | 2 місце | Марчук Валентина Іллівна |
Давидчук Роман Олександрович | Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 | 2 місце | Ляховчук Валентина Олександрівна |
Шерстюк Максим Олександрович | Сарненський навчально-виховний комплекс “Школа-колегіум” ім. Т. Г. Шевченка | 2 місце | Євтушок Марина Петрівна |
Луковець Олеся Павлівна | Володимирецький районний колегіум | 2 місце | Водько Лідія Іванівна |
Мелих Владислав Степанович | Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради | 3 місце | Семенюк Людмила Ілларіонівна |
Кавун Андрій Романович | Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 | 3 місце | Гайдук Галина Валентинівна |
Друзь Валерія Вадимівна | Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 | 3 місце | Друзь Наталія В’ячеславівна |
Бородієнко Олександр Павлович | Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” | 3 місце | Цимбалюк Володимир Федорович |
Панченко Зоя Дмитрівна | Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 | 3 місце | Соболєва Людмила Володимирівна |
Ласкевич Софія Сергіївна | Підлозцівський навчально-виховний комплекс Підлозцівської сільської ради Млинівського району | 3 місце | Поляк Галина Павлівна |
8-ий клас | |||
Лобанов Данило Олексійович | Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 | 1 місце | Івасюк Галина Євгенівна |
Годжал Юлія Іванівна | Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 | 2 місце | Ткачук Валентина Василівна |
Мордас Наталія Петрівна | Володимирецький районний колегіум | 2 місце | Шевченко Валентина Яківна |
Бідула Валентин Михайлович | Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 28 | 2 місце | Шнайдер Лілія Павлівна |
Яскульська Христина Валентинівна | Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 | 2 місце | Іванова Наталія Мирославівна |
Стельмах Дмитро Юрійович | Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 | 3 місце | Шутяк Ірина Анатоліївна |
Басич Валерія Олегівна | Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» | 3 місце | Пахнюк Галина Григорівна |
Хлипавка Богдан Олександрович | Смизька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Смизької селищної ради Дубенського району | 3 місце | Дячук Валентина Миколаївна |
Бедик Софія Олександрівна | Володимирецький районний колегіум | 3 місце | Харчук Жанна Миколаївна |
Касянчук Софія Вікторівна | навчально-виховний комплекс “Оженинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” імені Тараса Григоровича Шевченка Острозького району | 3 місце | Василенко Руслана Миколаївна |
Шевчик Надія Юріївна | Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 18 | 3 місце | Сай Олена Романівна |
Турбал Богдан Юрійович | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 3 місце | Шама Олена Олексіївна |
Дорофєєва Світлана Павлівна | Бронницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Рівненського району | 3 місце | Дубінчук Галина Євгенівна |
9-ий клас | |||
Будзіло Ростислав Вікторович | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 1 місце | Лесько Тетяна Василівна |
Галагуз Сергій Павлович | Березнівський навчально-виховний комплекс “Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” | 2 місце | Давидюк Наталія Миколаївна |
Ольшанська Віолетта Вікторівна | Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району | 2 місце | Приступа Олександр Миколайович |
Наконечний Ілля Андрійович | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 2 місце | Лесько Тетяна Василівна |
Шпіганович Владислав Олегович | Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 28 | 2 місце | Щиглевська Тетяна Миколаївна |
Бондарчук Анастасія Віталіївна | Дубенський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” | 3 місце | Павлосюк Інна Володимирівна |
Корольчук Тарас Вікторович | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 3 місце | Лесько Тетяна Василівна |
Шевчик Михайло Анатолійович | Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 | 3 місце | Зима Ніна Панасівна |
Бульботка Надія Вікторівна | Великоцепцевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецького району | 3 місце | Ярута Ганна Терентіївна |
Адамчук Антон Іванович | Селецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Дубровицького району | 3 місце | Ракович Мирослава Олександрівна |
Сиротюк Анастасія Ігорівна | Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 | 3 місце | Кордиш Тамара Георгіївна |
10-ий клас | |||
Філонов Данило В’ячеславович | Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” | 1 місце | Мельник Надія Максимівна |
Заварін Валентин Олександрович | Володимирецький районний колегіум | 2 місце | Шевченко Валентина Яківна |
Сєров Іван Сергійович | Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 | 2 місце | Юсина Надія Іллівна |
Волчецький Руслан Васильович | Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 | 3 місце | Бульботка Валентина Миколаївна |
Гаврилюк Ярослав Сергійович | Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов | 3 місце | Вітчук Інна Василівна |
Бондарчук Богдан Олександрович | Дубенська гімназія № 2 | 3 місце | Скворцов Олександр Вікторович |
Слободенюк Марта Сергіївна | Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 4 | 3 місце | Саврук Олена Василівна |
Грушевий Єгор Вікторович | Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 | 3 місце | Бульботка Валентина Миколаївна |
11-ий клас | |||
Кравчук Марія Вікторівна | Березнівська гімназія імені Миколи Буховича | 1 місце | Ширко Тамара Федорівна |
Сьомак Володимир Володимирович | Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” | 1 місце | Яцук Тетяна Аркадіївна, Остапчук Лілія Степанівна |
Подганюк Ольга Миколаївна | Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради | 2 місце | Шумейко Людмила Валеріївна |
Бучинська Марія Євгенівна | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 2 місце | Сорока Віталій Петрович |
Дудніченко Софія Юріївна | Вовковиївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Демидівського району | 2 місце | Бакалейко Марія Борисівна |
Дмитрів Артем Русланович | Дубенський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” | 3 місце | Головко Любов Романівна |
Гузей Дмитро Русланович | Володимирецький районний колегіум | 3 місце | Онісковець Галина Іванівна |
Кубай Олег Федорович | Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 | 3 місце | Ярута Надія Ульянівна |
Устянчук Наталія Вікторівна | Мізоцький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей” Здолбунівського району | 3 місце | Красовська Наталія Миколаївна |
Полюхович Ілона Віталіївна | Вараська гімназія | 3 місце | Горбачик Ольга Віталіївна |
Джерело: Управління освіти і науки Рівненської облдержадмініністрації