• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Усі новини
  • Плануєте здобути загальну середню освіту у 2020 році? Слід проходити ЗНО- 2020 ? Не знаєте чи справитеся і як все має відбуватись? Ознайомтесь з процедурою пробного ЗНО та йдіть на основну сесію ЗНО впевнено!

Плануєте здобути загальну середню освіту у 2020 році? Слід проходити ЗНО- 2020 ? Не знаєте чи справитеся і як все має відбуватись? Ознайомтесь з процедурою пробного ЗНО та йдіть на основну сесію ЗНО впевнено!

2019-12-04

Плануєте здобути повну загальну середню освіту у 2020 році? Слід проходити ЗНО-2020? Не знаєте чи справитеся і як все має відбуватись?

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти пропонує вам ознайомитись з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання під час ПРОБНОГО ЗНО та йти на основну сесію ЗНО впевнено!

Радимо скористатись можливістю та пройти процедуру проведення зовнішнього незалежного оцінювання від А до Я.

Зареєструйтесь з 03 по 24 січня 2020 року на сайті www.lv.testportal.gov.uа!

Терміни проведення пробного ЗНО-2020:

21.03.2020 - українська мова та література;

28.03.2020 – біологія, географія, історія України, математика, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, фізика хімія.

Більше інформації про проведення пробного ЗНО розміщено в розділі «Сфера діяльності» «Пробне ЗНО» на сайті Львівського РЦОЯО - www.lv.testportal.gov.ua або на сайті Українського центру оцінювання якості освіти – www.testportal.gov.ua

Пам’ятайте, що участь у пробному ЗНО – це лише підготовка!

Додаткова інформація:

www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

http://www.lv.testportal.gov.ua/ – сайт Львівського регіонального центру

оцінювання якості освіти;

0322422660 – гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості

освіти.

Кiлькiсть переглядiв: 0