2018-02-11
11 лютого відбулася перша частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.35 учасника зі Здолбунівщини виконували контрольні завдання із базових дисциплін.
У конкурсі взяли участь 751 старшокласник та студент вищих навчальних закладів Рівненщини І-ІІ рівнів акредитації з усіх районів області та Рівного. Здолбунівщину представляли 35 учасники.
До роботи в журі було залучено 50 науковців з вищих навчальних закладів і кращих вчителів Рівного та області.
Друга частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захист науково-дослідницьких робіт – відбудеться в суботу, 17 лютого, у корпусах Національного університету водного господарства та природокористування.
Результати
оцінювання навчальних досягнень з базових дисциплін.
Список учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
у 2017-2018 навчальному році
Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства | |||||||||||||||
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Клас | Навчальний заклад | Тема роботи | Науковий керівник | Місце | |||||||||
Секція «Українська література» | |||||||||||||||
1. | Стукан Юлія Олександрівна | 9 | Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 | Особливості порівнянь із анімальним компонентом для характеристики персонажів поеми І. Котляревського «Енеїда» | Савчук Н.П. | І | |||||||||
Секція «Мистецтвознавство» | |||||||||||||||
2. | Ріхтер Катерина Миколаївна | 9 | Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 | Мистецтво графіки Анатолія Базилевича до поеми І.Котляревського «Енеїда» | Савчук Н.П. | І | |||||||||
3. | Грицина Ксенія Віталіївна | 9 | Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 | Розвиток техніки батик на Рівненщині (на прикладі творчості художниці Олени Фещук) | Литвин Л.Г. | ||||||||||
Секція «Зарубіжна література» | |||||||||||||||
4. | Палівода Тетяна Сергіївна | 9 | Мізоцький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей» | Образ І.Мазепи в романтичній літературі (Дж. Байрон, В.Гюго, О. Пушкін) | Кремінський О.Є. | І | |||||||||
5. | Крохмалюк Єлена Ярославівна | 10 | Здолбунівська гімназія | Філософсько-поетологічні особливості п’єси «Буря» Вільяма Шекспіра та специфіка її гендерної трансформації у фільмі «The Tempest» Дж.Теймор | Піскаєва Т.Є. | ||||||||||
6. | Салійчук Анна Русланівна | 9 | Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 | Тема трагічної сповідальності особистості у п’єсі Патріка Зюскінда «Контрабас» | Човпило А.М. | ||||||||||
Відділення мовознавства | |||||||||||||||
Секція «Англійська мова» | |||||||||||||||
7. | Польова Ангеліна Михайлівна | 9 | Здолбунівська гімназія | Стилістично- забарвлена лексика в серіалі Марка Геттіса та Стівена Моффата «Шерлок» | Буцька І.В. | І | |||||||||
8. | Мартинюк Вадим Костянтинович | 10 | Здолбунівська гімназія, РМАНУМ | Особливості перекладу специфічної англомовної військової лексики (абревіатур) на прикладі Польового Статуту американської армії | Буцька І.В.,Бойко І.П. | ||||||||||
Відділення філософії та суспільствознавства | |||||||||||||||
Секція «Філософія» | |||||||||||||||
9. | Голуб Тетяна Ігорівна | 10 | Спасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | Аскетична практика релігійного життя: проблема подолання гріха | Парфенюк В.М. | І | |||||||||
Секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії» | |||||||||||||||
10. | Омельчук Наталія Сергіївна | 9 | Мізоцький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей» | Книга псалмів та її зв'язок з Євангелією від Матвія та з Євангелією від Луки | Лахман Н.М. | І | |||||||||
Відділення історії | |||||||||||||||
Секція «Історія України» | |||||||||||||||
11. | Семенюк Валерій Вікторович | 11 | Мізоцький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей» | Роль Гетьманату Скоропадського в історії державотворення України | Мороз І.М. | І | |||||||||
Секція «Всесвітня історія» | |||||||||||||||
12. | Крупецька Ніна Олександрівна | 11 | Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 | Ісламський тероризм в ІІ половині ХХ на початку ХХІ століття | Мельник І.Я. | І (дійсний член) | |||||||||
13. | Ковалець Андрій Сергійович | 11 | Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | Історія Криму | Шокот В.В. | І | |||||||||
14. | Григорук ЮліяСергіївна | 11 | Здолбунівська гімназія | Референдум про вступ до НАТО: європейський досвід та українські перспективи | Кузьмицька О.С. | ||||||||||
Секція «Історичне краєзнавство» | |||||||||||||||
15. | Гуменюк Богдан Михайлович | 9 | Новомильська ЗОШ І-ІІ ступенів | Новомильськ від минулого до сучасності | Андрощук В.Ф. | І | |||||||||
Секція «Археологія» | |||||||||||||||
16. | Піщук Максим Віталійович | 9 | Здолбунівська гімназія,РМАНУМ | Торгівля на Волині у ХІV- ХVІІ ст. | Войтюк О.П. | ||||||||||
Відділення наук про Землю | |||||||||||||||
Секція «Географія та ландшафтознавство» | |||||||||||||||
17. | Шнайдер Богдан Ігорович | 10 | Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 | Карта оселищ Бущанського ботанічного заказника та суміжних територій | Головко О.В. | ||||||||||
18. | Гнатюк Світлана Сергіївна | 11 | Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 | Рівненська агломерація: особливості формування, основні характеристики та перспективи розвитку | Гнатюк В.В. | ||||||||||
Відділення технічних наук | |||||||||||||||
Секція «Електроніка та приладобудування» | |||||||||||||||
19. | Дученко Андрій Олександрович | 9 | Здолбунівська гімназія | Виготовлення безпровідникового зарядного пристрою | Рудик Н.В. | І | |||||||||
20. | Харченко Володимир В’ячеславович | 10 | Ступнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей»,РМАНУМ | Енергетична система на постійних магнітах типу маятника | Кочубей С.П. | ||||||||||
Секція «Авіа-та ракетобудування, машинобудування і робототехніка» | |||||||||||||||
21. | Капітула Вадим Миколайович | 11 | Ступнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей»,РМАНУМ | Генератор з тороїдальною обмоткою статора | Кочубей С.П. | ||||||||||
Відділення економіки | |||||||||||||||
Секція «Мікроекономіка та макроекономіка» | |||||||||||||||
22. | Ясінська Олександра Олександрівна | 11 | Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 | Аналіз нерівності доходів в Рівненській області | Кузьмицький О.С. | І | |||||||||
Відділення математики | |||||||||||||||
Секція «Математика» | |||||||||||||||
23. | Кузьмук Юлія Олександрівна | 11 | Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 | Функціональні рівняння | Вознейчук І.А. | І | |||||||||
Відділення хімії та біології | |||||||||||||||
Секція «Зоологія, ботаніка» | |||||||||||||||
24. | Жовтанюк Ксенія Олександрівна | 11 | Мізоцький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей» | Дослідження наслідків інтродукції бобра європейського в біоценоз заплави річки Стубли | Мельник А.Б. | І | |||||||||
25. | Кот Тетяна Юріївна | 9 | Здолбунівська гімназія,РМАНУМ | Макроміцети національного природного парку «Дермансько-Острозький» | Базан Т.О., Головко О.В. | ||||||||||
Секція «Медицина» | |||||||||||||||
26. | Прокопчук Софія Василівна | 10 | Мізоцький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей» | Вплив тютюну на організм людини: проблеми та методи боротьби з ним | Германюк Г.О. | І | |||||||||
Секція «Хімія» | |||||||||||||||
27. | Панасюк Богдана Андріївна | 11 | Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів | Проект виробництва біосинтетичного пропан- 1,2,3 тріолу | Шеретюк Н.О. | І | |||||||||
Секція «Загальна біологія» | |||||||||||||||
28. | Прокопчук Софія Василівна | 10 | Мізоцький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей» | Дослідження поширення борщівника Сосновського на території смт. Мізоч Здолбунівського району та його околицях | Мельник А.Б. | І | |||||||||
Секція «Біологія людини» | |||||||||||||||
29. | Цеклар Анастасія Олегівна | 9 | Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 | Вплив хронотипу життєдіяльності на результати навчання в учнів старших класів Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 | Дмитришина Н.В. | І | |||||||||
Відділення екології та аграрних наук | |||||||||||||||
Секція «Агрономія» | |||||||||||||||
30. | Устянчук Наталія Вікторівна | 11 | Мізоцький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей» | Оцінка агроекологічного стану перелогових земель в умовах південної частини Волинської височини | Федорчук К.В., Володимирець В.О., доцент кафедри агрономії та ґрунтознавства НУВГП, кандидат біологічних наук | І | |||||||||
Секція «Екологія» | |||||||||||||||
31. | Лобаніч Василь Миколайович | 11 | Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | Дослідження епіфітної бріофлори центрального парку м. Здолбунова | Юрчак О.А. | І | |||||||||
Відділення фізики та астрономії | |||||||||||||||
Секція «Астрономія та астрофізика» | |||||||||||||||
32. | Сподинюк Лілія Вікторівна | 9 | Здолбунівська ЗОШ І-ІІІступенів №3 | Проблеми та перспективи колонізації Марса | Кузьмицький О.С. | І | |||||||||
Секція «Теоретична фізика» | |||||||||||||||
33. | Вітрук Сергій Олегович | 9 | Ступнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей»,РМАНУМ | Енергетичний стан постійних магнітів в магнітних системах | Вітрук О.П.,Кочубей С.П. | ||||||||||
Відділення комп’ютерних наук | |||||||||||||||
Секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» | |||||||||||||||
34. | Гнатюк Марія Іванівна | 9 | Здолбунівська гімназія | Тренажер усного рахунку | Михалко Ю.І. | І |
35. | Ковалець Андрій Сергійович | 11 | Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 | Діагностична програма дефектування компонентів системного блоку | Романишин О.М. | І |