Переможці олімпіади: | | |
8-ий клас | | | |
Лобанов Данило Олексійович | Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 | 1 місце | Сидорчик Катерина Михайлівна |
Качинський Павло Олександрович | Берестівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад” Володимирецького району | 1 місце | Осмолович Тетяна Олександрівна |
Ковальчук Даниїл Валерійович | Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 | 2 місце | Таргонська Вікторія Вікторівна |
Гусар Андрій Сергійович | Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради | 2 місце | Горин Василь Степанович |
Липовський Іларій Олексійович | Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 | 2 місце | Сидорчик Катерина Михайлівна |
Веремчук Ігор Ігорович | Опорний заклад “Шпанівський навчально-виховний комплекс “школа-сад” Рівненського району | 2 місце | Котенко Тетяна Віталіївна |
Пахнюк Ілля Олександрович | Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» | 3 місце | Скачко Ірина Володимирівна |
Найдич Артем Миколайович | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 3 місце | Рибалко Олена Славянівна |
Леньо Орест Валерійович | Дубенська гімназія № 2 | 3 місце | Козловська Світлана Іванівна |
Корнієвський Андрій Сергійович | Костопільська загальноосвітня школа № 3 І – ІІІ ступенів | 3 місце | Басюк Віктор Олександрович |
Міщеня Володимир Володимирович | Сарненська гімназія | 3 місце | Ґалушко Олександр Вікторович |
9-ий клас | | | |
Стасюк Ілля Олександрович | Рівненська українська гімназія | 1 місце | Борисюк Любомира Романівна |
Шалак Данило Володимирович | Дубенська гімназія № 2 | 1 місце | Козловська Світлана Іванівна |
Устименко Данило Олександрович | Рівненська гуманітарна гімназія | 2 місце | Харів Валентина Євстафіївна |
Бруцька Марія Василівна | Висоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Висоцької сільської ради Дубровицького району | 2 місце | Красюк Клавдія Петрівна |
Диханов Ярослав Юрійович | Володимирецький районний колегіум | 2 місце | Полюхович Олег Васильович |
Омельчук Наталія Сергіївна | Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівського району | 2 місце | Никитюк Анатолій Романович |
Ольшанська Віолетта Вікторівна | Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району | 3 місце | Тимочко Богдан Юхимович |
Вишинський Владислав Вікторович | Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» | 3 місце | Вишинська Лариса Сергіївна |
Бернацька Марія Сергіївна | Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 | 3 місце | Зінчук Руслана Миколаївна |
Натяжко Микола Григорович | Городищенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Березнівського району | 3 місце | Трохлюк Валерій Вікторович |
Трофімюк Христина Валентинівна | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 3 місце | Петренчук Ірина Арсентіївна |
Шмигельська Інна Володимирівна | Вербська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Дубенського району | 3 місце | Степанюк Володимир Іванович |
Наконечний Ілля Андрійович | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 3 місце | Петренчук Ірина Арсентіївна |
10-ий клас | | | |
Троцковець Давид Олександрович | Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” | 1 місце | Кротюк Ігор Борисович |
Касюдик Богдан Олегович | Володимирецький районний колегіум | 1 місце | Полюхович Олег Васильович |
Заварін Валентин Олександрович | Володимирецький районний колегіум | 2 місце | Полюхович Олег Васильович |
Дрозд Софія Юріївна | Тараканівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Тараканівської селищної ради Дубенського району | 2 місце | Савчук Олег Дем’янович |
Мовчан Богдан Юрійович | Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.Т. Г. Шевченка» | 2 місце | Семещук Ігор Лаврентійович |
Свистун Максим Васильович | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 2 місце | Джус Тетяна Миколаївна |
Михалусь Іван Юрійович | Теслугівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Радивилівського району | 3 місце | Гогусь Віктор Богданович |
Сєров Іван Сергійович | Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 | 3 місце | Сидорчик Катерина Михайлівна |
Саворона Назарій Вікторович | Вараська гімназія | 3 місце | Фетісенко Лідія Олександрівна |
Волчецький Руслан Васильович | Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 | 3 місце | Турчинська Галина Максимівна |
Муравинець Михайло Сергійович | Березнівська гімназія імені Миколи Буховича | 3 місце | Разкевич Дмитро Олексійович |
Новак Володимир Володимирович | Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 | 3 місце | Руско Марія Миколаївна |
11-ий клас | | | |
Свінтозельський Володимир Ярославович | Рівненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа” № 26 | 1 місце | Неверковець Наталія Анатоліївна |
Наконечний Олег Ярославович | Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 27 | 1 місце | Харів Богдан Ярославович |
Дмитрів Артем Русланович | Дубенський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” | 2 місце | Козловський Ігор Іванович |
Кубай Олег Федорович | Володимирецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 | 2 місце | М’ялик Наталія Олександрівна |
Орел Даниїл Миколайович | Рівненський природничо-математичний ліцей “Елітар” | 2 місце | Работюк Микола Кузьмич |
Барановська Анастасія Віталіївна | Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 “Школа-Ліцей” | 2 місце | Кротюк Ігор Борисович |
Добринський Богдан Вікторович | Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка | 3 місце | Крива Оксана Леонтіївна |
Барабух Богдан Вікторович | Вараська гімназія | 3 місце | Фетісенко Лідія Олександрівна |
Боявець Владислав Володимирович | Дубенська гімназія № 2 | 3 місце | Козловська Світлана Іванівна |
Бучинська Марія Євгенівна | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 3 місце | Рибалко Олена Славянівна |
Беседюк Анатолій Романович | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 3 місце | Рибалко Олена Славянівна |
Гузей Дмитро Русланович | Володимирецький районний колегіум | 3 місце | Дуляницька Людмила Костянтинівна |