2018-01-17
Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. За перемогу змагались 105 учнів загальноосвітніх закладів Рівненщини. |
Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів Рівного – 8 призових місць, 7 з яких здобули вихованці школи-інтернату «Рівненський обласний ліцей».5 перемог у Дубні, у Дубровицькому та Здолбунівському районі – по 4, у Володимирецькому, Гощанському, Костопільському, Млинівському та Рокитнівського районах по 3. |
Переможці олімпіади: | |||
8-ий клас | |||
Тарасенко Дар’я Валентинівна | Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 27 | 1 місце | Банькова Світлана Василівна |
Лозова Галина Вікторівна | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 1 місце | Нагорна Аліна Віталіївна |
Годжал Юлія Іванівна | Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 | 2 місце | Собчук Катерина Євгенівна |
Козак Ольга В’ячеславівна | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 2 місце | Бортнік Людмила Миколаївна |
Криштопець Юлія Сергіївна | Костопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 | 2 місце | Вертелецька Лілія Василівна |
Басич Валерія Олегівна | Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» | 2 місце | Любиш Марія Василівна |
Талащук Катерина Андріївна | Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 | 3 місце | Венцурик Людмила Михайлівна, Ульмер Іванна Ігорівна |
Сасюк Уляна Ігорівна | Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради | 3 місце | Сінчук Оксана Сергіївна |
Шокур Катерина Володимирівна | Корецький навчально-виховний комплекс “Школа І-ІІ ступенів-Ліцей” | 3 місце | Сергієнко Юрій Михайлович |
Мельник Софія Олегівна | Сарненський районний ліцей “Лідер” | 3 місце | Дибач Тетяна Антонівна |
Панасюк Марія Миколаївна | Здовбицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Здолбунівського району | 3 місце | Парфенюк Алла Анатоліївна |
Байрамова Тетяна Бабірівна | Комунальний заклад “Бугринський навчально виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школаІ-ІІ ступенів-анротехнічний ліцей” Бугринської сільської ради Гощанського району | 3 місце | Канюка Алла Іванівна |
9-ий клас | |||
Полевік Ольга Юріївна | Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 | 1 місце | Назарук Ніна В’ячеславівна, Черуха Ірина Володимирівна |
Кондик Соломія Володимирівна | Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради | 1 місце | Ксьондзик Раїса Кирилівна |
Павелко Ольга Сергіївна | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 2 місце | Мартинюк Василь Іванович |
Островська Мар’яна Володимирівна | Костопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня -гімназія ім. Т. Г. Шевченка” | 2 місце | Ковальчук Тамара Іванівна |
Хіц Ольга Олександрівна | Рачинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району | 2 місце | Ткачук Галина Дмитрівна |
Красько Назар Вадимович | Залузький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицького району | 2 місце | Котяш Лариса Опанасівна |
Повх Анна Сергіївна | Дубенська гімназія № 2 | 3 місце | Момотюк Світлана Іванівна |
Чивантух Аліна Анатоліївна | Малодорогостаївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Млинівської селищної ради | 3 місце | Климюк Вікторія Михайлівна |
Командік Анастасія Олександрівна | Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” | 3 місце | Юрашкевич Ірина Михайлівна |
Костецька Світлана Миколаївна | Любиковицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Сарненського району | 3 місце | Костецька Наталія Миколаївна |
Боковець Юлія Миколаївна | Дроздинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району | 3 місце | Огієвич Ганна Петрівна |
Ничипорук Софія Миколаївна | Лозківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Володимирецького району | 3 місце | Білічук Антоніна Тихонівна |
10-ий клас | |||
Бабась Дар’я Олексіївна | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 1 місце | Сосюк Наталія Володимирівна |
Нейматова-Жевченко Карина Емінівна | Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 | 1 місце | Черуха Ірина Володимирівна |
Савицька Олена Андріївна | Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1-гімназія” Радивилівської міської ради | 2 місце | Ксьондзик Раїса Кирилівна |
Бабік Софія Петрівна | Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району | 2 місце | Шух Наталія Миколаївна |
Волочнюк Наталія Володимирівна | Зарічненський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” | 2 місце | Кирикович Зоя Леонідівна |
Самчук Інна Петрівна | Гощанська районна гімназія | 2 місце | Самчук Ірина Титівна |
Огієвич Софія Миколаївна | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 3 місце | Мартинюк Василь Іванович |
Осипенко Тетяна Валентинівна | Шубківська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рівненського району | 3 місце | Фомич Катерина Петрівна |
Лясковець Євгенія Миколаївна | Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 | 3 місце | Карпович Ірина Андріївна |
Яремчук Дарія Тарасівна | Рівненська гімназія “Гармонія” | 3 місце | Царук Наталія Дмитрівна |
Панчук Олександра Андріївна | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 3 місце | Сосюк Наталія Володимирівна |
Стасюк Світлана Вадимівна | Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 | 3 місце | Кокорська Марія Богданівна |
Грушевий Єгор Вікторович | Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 | 3 місце | Верешко Людмила Анатоліївна |
Тарасюк Феодосія Олегівна | Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради | 3 місце | Руденко Надія Петрівна |
11-ий клас | |||
Голуб Ірина Олександрівна | Мізоцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей” Здолбунівського району | 1 місце | Поліщук Наталія Василівна |
Ільчук Ірина Віталіївна | Рівненська гімназія “Гармонія” | 1 місце | Одуд Ольга Миколаївна |
Шульжук Людмила Романівна | Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 15 | 2 місце | Давидюк Діана Павлівна |
Антонюк Дарина Віталіївна | Комунальний заклад “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей” | 2 місце | Бортнік Людмила Миколаївна |
Німкович Руслан Олександрович | Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанського району | 2 місце | Самолюк Тетяна Миколаївна |
Соколюк Софія Василівна | Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 | 2 місце | Линник Віта Юріївна |
Кузьмяк Анна Юріївна | Дубенська гімназія № 2 | 2 місце | Ковльчук Валентина Олексіївна |
Котик Ангеліна Анатоліївна | Великоомелянський навчально-виховний комплекс “школа-гімназія” Рівненського району | 3 місце | Молчанець Алла Сергіївна |
Ясінська Олександра Олександрівна | Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 | 3 місце | Савчук Наталія Петрівна, Ковальчук Лариса Євгеніївна |
Лясковець Анна Ігорівна | Дубровицький навчально-виховний комплекс “Ліцей-школа” | 3 місце | Матвійчук Тамара Яківна |
Панько Оксана Іванівна | Володимирецький районний колегіум | 3 місце | Городна Оксана Зиновіївна |
Годунко Марія Федорівна | Колківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Дубровицького району | 3 місце | Андрієвська Тетяна Михайлівна |
Трохимчук Софія Олександрівна | Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3» | 3 місце | Кушнір Світлана Сергіївна |
Колос Євгеній Григорович | Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 | 3 місце | Сидорук Наталія Дмитрівна |
Кручок Софія Андріївна | Костопільська загальноосвітня школа № 3 І – ІІІ ступенів | 3 місце | Аврамишина Катерина Михайлівна |
Редько Поліна Валеріївна | Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 | 3 місце | Кушнірук Валентина Іванівна |
Джерело: Управління освіти і науки Рівненської облдержадмініністрації