Затверджено

наказ Мізоцького НВК

від 30.08. 2019 року № 144

Правила поведінки здобувача освіти в закладі

1. Учень приходить у школу за 5-10 хвилин до початку занять; чистий, охайний, знімає в роздягальні верхній одяг, займає робоче місце і готує все необхідне до уроку.

2. Здобувач освіти зобов’язаний виконувати домашнє завдання.

3. Приносити на заняття всі необхідні підручники, зошити, посібники, письмові приладдя.

4. Не можна приносити на територію школи з будь-якою метою й використовувати будь-яким способом зброю (у тому числі ножі), вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, сигарети, наркотики інші одурманюючі речовини й отрути, літературу, аудіо, відео та CD-продукцію аморального змісту.

5. Паління на території школи заборонене.

6. Мобільний телефон використовувати з дозволу вчителя.

7. Здобувачі освіти повинні поважати працівників школи та один одного.

8. Фізична конфронтація, залякування й знущання, спроби приниження особистості, дискримінація по національній або расовій ознаці є неприпустимими формами поводження. Школа категорично засуджує подібне.

9. Учні бережуть майно школи, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримують чистоти й порядок на території школи. У випадку заподіяння збитку майну школи батьки (законні представники) зобов’язані відшкодовувати його.

10. Всі здобувачі освіти приймають участь в заходах щодо благоустрою школи й шкільної території, у міру своїх можливостей.

11. Учнем варто поважати право власності. Книги, куртки та інші особисті речі, що перебувають у школі, належать їхнім власникам.

12. До учнів, що присвоїли чужі речі, можуть прийматися дисциплінарні міри, аж до карного покарання.

13. Учнем, що знайшов загублені або забуті, на їхню думку, речі, пропонується здати їхньому черговому адміністраторові або вчителеві.

14. У випадку пропуску занять, учень повинен пред’явити класному керівникові довідку або записку від батьків (осіб їх що заміщають) про причини відсутності на заняттях.

15. Приходити на навчання в одязі, який відповідає етичним

нормам.

Кiлькiсть переглядiв: 0